130 rocket 1 51x51

Безкоштовно до двох користувачів. Ніяких обмежень

030 cloud upload 4

Перенесемо Вашу клієнтську базу

100 key 2

Високий рівень захисту даних

073 focus

Все необхідне для управління бізнесом в одній системі

1268+ компаній вже обрали KeepinCRM

Клієнти

Створення картки клієнта в один клік. Детальна інформація про клієнта, історія задач та замовлень, коментарі працівників і не тільки. Вся клієнтська історія в одному місці.

Задачі

Планування, постановка, контроль задач та термінів їх виконання, нагадування, пріоритетність, статуси. Також в наявності календар, фільтри, архів і не тільки в системі KeepinCRM.

Угоди

Ні одне замовлення не залишиться загубленим. Система автоматизовує та зберігає всю історію по замовленню: терміни, ціни, етапи оплат, відповідальних, а також автоматично створює задачі.

Візуалізація продаж

Деталізована воронка продаж. Кожен етап тепер як на долоні. Слідкуйте за процесом продаж, вивчайте статистику і оцінюйте, де втрачаються гроші.

Фінанси

Управління доходами і витратами тепер зручніше і простіше. Аналізуйте, які замовлення оплачені, а які - ні. Генеруйте звіти фінансової активності компанії, а також плануйте платежі.

Підрядники та склад

Додавайте своїх підрядників з їхніми прайс-листами, цінами і ведіть статистику робити з ними. Контролюйте залишки на складі, створюйте замовлення для головного складу, а також робіть прив'язку матеріалів зі складом.

Документи

Повноцінний документообіг в системі KeepinCRM дозволяє формувати, зберігати та відправляти документи клієнтів і замовлень. Генеруйте рахунки, договори, акти за допомогою одного кліку і за створеними шаблонами.

Інтеграції

Завдяки інтеграції з іншими сервісами Ви зможете налаштувати потрібні Вам бізнес-процеси. Інтегруйте сервіси,які Ви використовуєте кожен день, і працюйте ефективніше.

ДАЙДЖЕСТ ОНОВЛЕНЬ

Дата

Подія

29.10.2019

 • При створенні ТТН тепер не потрібно прокручувати вгору сторінки щоб заповнити дані
 • З'явився калькулятор об'єму по висоті, ширині і довжині. Включається в налаштуваннях Нової Пошти
 • В віджет задач виведений клієнт і угода, а також інформацію про те, хто створив задачу
 • Змінено розділ "Інтеграцій" в налаштуваннях. Додано опис до кожної інтеграції.

15.10.2019

 • Виправлена робота фільтрів

20.09.2019

 • Процес генерації XML для Rozetka серйозно доопрацьований, а саме: автоматична зміна заборонених Rozetka символів, оптимізація генерації XML з товарами (файл з 100 000 товарів генерується всього кілька хвилин), автоматична чистка незакритих тегів, автоматична чистка PHP тегів.

18.09.2019

 • В угодах виведені фото товарів і посилання на них. А також реалізували можливість виводу фото товарів при генерації документів

10.09.2019

 • Змінено формат дат замовлень з Prom

05.09.2019

 • Додана можливість введення символів: крапка і кома в тип поля "Цифри"

05.09.2019

 • Покращена швидкість пошуку товару

02.09.2019

 • У результатах пошуку виведена папка де знаходитися знайдений товар

Розумна і проста онлайн CRM-система

Будьте більш організовані, продавайте краще та економте час з KeepinCRM

First slid3

Керуйте продажами краще, зручніше та ефективніше

Відслідковуйте кожен етап продавання, автоматизуйте дії, знаходьте проблемні місця і покращуйте їх. Управління продажами від початку і до повторних дій легко і просто!

Вся інформація про клієнта в одному місці

Кожен зв’язок з клієнтом зберігається в історії, включаючи замовленя, виконані задачі, зміну інформації, відповідальних та замітки. Це все і не тільки.

First slid4
Block3

Внутрішній та зовнішній чат

Розмістіть онлайн чат на своєму сайті і отримуйте ще більше потенційних клієнтів та швидке збереження даних і підключення необмеженої кількості операторів. Більше ніяких месенджерів: всю комунікацію компанії можна вести в одному чаті. Створюйте групи і спілкуйтесь зручніше.

KeepinCRM надає інтеграцію з популярними і потрібними сервісами

Новини

Наші клієнти

Bograch Avancore Astra-Dia D-oil Medstar

Не упустіть можливості перевірити, що може зробити KeepinCRM для Вашого бізнесу